Влакно PRESTON Reflo Power 100м.

Влакно PRESTON Reflo Power 100м.

10.00лв.17.00лв.

Производител: Preston Innovation

Reflo Power Line на Preston е здраво, еластично и напълно прозрачно. Идеално за направа на поводи или готови монтажи за щека и директен телескоп.

Изчисти избора
СЕП: n/a. Категория: .
размер #

, 0.08 – 0.812кг, 0.09 – 0.967кг, 0.10 – 1.205кг, 0.11 – 1.521кг, 0.13 – 2.136 кг, 0.15 – 2.683кг, 0.17 – 3.088кг, 0.19 – 3.355кг, 0.21 – 4.062кг, 0.24 – 5.00кг, 0.26 – 5.70кг,

Все още няма ревюта

Напишете отзив първи “Влакно PRESTON Reflo Power 100м.”